Кошик
44 відгуків
+380 (99) 257-23-23
+380 (98) 443-73-67
вул.Виговского 3, Буча, Україна
"IronWood" торгово-строительная компания
Залишити відгук

HOLZDORF колекція ALTER

Вчора, сьогодні і завтра дерево було, є і буде в моді. Правда, якщо раніше дерево використовувалося як головний будівельний матеріал, то сьогодні його використовують в основному як декоративний елемент при обробці.

У сучасному екстер'єрі все частіше зустрічається «постарене дерево», що створює вінтажний стиль. Виникає враження, що стіни, підлоги, меблі та інші вироби виготовлені не вчора, а багато років тому, або навіть десятиріччя назад. Такий екстер'єр наділений особливою теплотою затишку і настроєм сімейних цінностей.

Конечно же, мы обратили внимание и на то, что клиенты боятся покупать и использовать состаренное дерево, как один из самых дорогостоящих отделочных материалов, сохранивший в себе все эксплуатационные недостатки дерева, требующий тщательного ежегодного ухода, да еще и без гарантий со стороны производителей.

И мы нашли решение!

Сегодня мы предлагаем Вам коллекцию композитной древесно-полимерной террасной доски ALTER с поверхностью состаренного дерева

Це не просто данина останнім модним трендам і актуальним тенденціям в дизайні. Це «вічне дерево» на вашій терасі, яке додасть абсолютно неповторний колорит екстер'єру і стане тим самим штрихом, який повністю змінить стильову концепцію дизайну в цілому. Терасна дошка з колекції ALTER володіє всіма достоїнствами композиту, при цьому заповнить простір затишком і теплом дерева

Доповніть Ваш екстер'єр яскравими стильовими рішеннями. Вхідні двері також можна встановити з зістареної деревини, тим більше, що сьогоднішні будинку вже давно перестали бути однотипними коробками і знайшли властивий кожній родині стиль. Ліхтарі і світильники з зістареної деревини, стільці і крісла з зістареної деревини, столи і навіть фасади будинків з зістареного дерева – це оригінальний шик, в який ви зможете зануритися разом з рідними і близькими.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner