Кошик
44 відгуків
+380 (99) 257-23-23
+380 (98) 443-73-67
вул.Виговского 3, Буча, Україна
"IronWood" торгово-строительная компания
Залишити відгук

Огорожі з ДПК

Декоративні огорожі з деревинно-полімерного композиту

Декоративні огорожі спеціально сконструйовані для обрамлення терас, майданчиків, альтанок, причалів, територій літніх кафе, для застосування там, де потрібно естетично та ненав'язливо підкреслити красу й завершеність споруди.

Огорожа з деревинно-полімерного композиту HOLZDORF — це чудова альтернатива дорогим огорож з металу, недовговічним дерев'яних парканів або крихким ПВХ-огородженням.

Купуючи огорожу HOLZDORF, Ви робите будинок затишніше і позбавляєтеся від додаткових турбот.

Ограждение на десятилетия без дополнительных затрат!

Декоративное ограждение HOLZDORF прослужит Вам  более 30 лет, при этом:

  • не требует постоянной подкраски, в отличие от деревянных и металлических ограждений. Это достигается благодаря тому, что в процессе производства элементы ограждений и заборов окрашиваются не поверхностно, а в массе.
  • не требует химической защиты от плесени, гнилостных бактерий и грибков, воздействия живых организмов (насекомых, древесных червей и т.д.), в отличие от деревянных. Заборы HOLZDORF не гниют и не разрушаются.
  • не вимагає антикорозійного захисту, використання грунтовок та захисно-декоративних емалей на відміну від металевих огорож.
  • не вимагає спеціального догляду. Достатньо час від часу промивати чистою водою від пилу і бруду.

Модульна конструкція наших композитних огорож відкриває широкий простір для фантазії!

Ви можете своїми руками комбінувати різні профілі, створюючи унікальні огорожі, яких немає більше ні в кого.

Різноманітні фактури і колірні рішення дозволяють придумувати по-справжньому яскраві і неординарні комбінації, поєднувати їх з будь-якими іншими матеріалами.

У нашій колекції представлені 2 види поверхні огороджень:

  • Імпрес
  • Кантрі
Безпека огорож HOLZDORF

Деревно-полімерні огорожі HOLZDORF складаються з деревної муки і ПВХ (полівінілхлориду: суміш повареної солі і поліетилену) в пропорції 50:50.

Наші огорожі екологічні і не виділяють токсичних речовин. Вироби перевірені на міграцію хімічних речовин в атмосферу та мають відповідний сертифікат.

Багато власників приватних будинків переживають за пожежобезпечність. З цієї причини вони встановлюють дорогі паркани з цегли чи каменю. Насправді найпростіше вибрати деревно-полімерне огорожу HOLZDORF. Воно не підтримує горіння і має групу пожежної безпеки Г2.

Нижче наведено приклади найбільш популярних варіантів збірки наших декоративних огорож.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner