Кошик
44 відгуків
+380 (99) 257-23-23
+380 (98) 443-73-67
вул.Виговского 3, Буча, Україна
"IronWood" торгово-строительная компания
Залишити відгук

Тераси під ключ

Будівництво терас під ключ

Послуга будівництва терас з ДПК. Підготовка підстави, монтаж каркаса і дошки

Перейти до вибору послуг
Конструкції з натурального дерева, ДПК, термодерева
Надаємо гарантію на монтаж 1 рік.
Встановлюємо доступну вартість послуг.
Виконуємо роботи якісно і точно в строк.
Використовуємо найсучасніші матеріали.
 
Тераса — кращий вибір для заміського будинку!

Для монтажу терас ми використовуємо сучасні матеріали і спеціальні інструменти.

 

Будівництво тераси включає в себе 3 етапи:

  • підготовка основи;
  • монтаж каркасу;

  • монтаж терасної дошки.

Тераси під ключ – це зручна послуга від торгово-будівельної компанії, яка передбачає будівництво конструкції з деревинно-полімерного композиту (ДПК). Це може бути закрита або відкрита майданчик. Зводиться вона часто для того, щоб розширити життєвий простір і проводити час на відкритому повітрі. Ціна послуги безпосередньо залежить від типу конструкції, обраних матеріалів, характеру праці та інших факторів.

Особливості послуги

Послуга монтажу тераси під ключ популярна завдяки тому, що це значно економить час і гроші. Замовити можна і поетапне будівництво, але тоді вартість кожного етапу буде розраховуватися окремо. У нашій компанії підбір необхідних матеріалів проходить зазвичай за принципом мінімізації залишків. Сприяє цьому попередній розрахунок оптимальної кількості терасових дощок і монтажних елементів. Також заздалегідь вибираються оптимальне дизайнерське рішення і варіант монтажу.

Процес включає в себе:

  • підготовку проекту тераси з графіками і кресленням;
  • вибір і безпосередній монтаж терасових дощок;
  • підбір аксесуарів, необхідних для завершеності конструкції.

Перед початком реалізації проекту на місце будівництва приїжджають фахівці компанії, щоб провести точні виміри і розрахунки. Крім того, замовникові надається комплект зразків продукції, серед якої можна вибрати кращу, проконсультувавшись із співробітниками компанії. Монтаж включає в себе закладку фундаменту, складання каркаса, встановлення колон і підлогового покриття, а також складання навісу або даху. Якісно виконана робота гарантує, що тераса не змінить первинного вигляду тривалий час навіть без застосування додаткових складів.

Де замовити терасу?

Замовити терасу під ключ або придбати матеріали для самостійного монтажу можна в «IronWood Constructions» (Київ). Фахівці компанії мають великий досвід будівництва даних конструкцій різного типу. Вони проводять швидкі та якісні вимірювальні роботи, розрахунки та безпосереднє будівництво. Попередньо вибираються оптимальні параметри для майбутньої тераси.

Ми допоможемо спроектувати вашу майбутню терасу, запропонуємо різні дизайнерські рішення і варіанти монтажу. Наші фахівці приїдуть на об'єкт для точного виміру і розрахунку, нададуть комплект зразків продукції, кваліфіковано дадуть відповідь на всі питання і дадуть рекомендації по вибору матеріалу. 

Розрахунок оптимальної кількості терасної дошки, лаг (опорного профілю), кляймерів (кліпс), торцевих елементів за ескізом замовника ґрунтується на принципі мінімізації залишків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner