Кошик
44 відгуків
+380 (99) 257-23-23
+380 (98) 443-73-67
вул.Виговского 3, Буча, Україна

"IronWood" торгово-строительная компания

Залишити відгук
Вітрина
"IronWood" торгово-строительная компания

На сьогоднішній день ринок будівельних матеріалів надає велику різноманітність оздоблювальних підлог і поверхонь для відкритого простору. Універсальним покриттям, яке рятує від багатьох бід при облаштуванні зон відпочинку, є терасна дошка. Незважаючи на невибагливість і практичність в експлуатації слід враховувати деякі особливості під час покупки цієї підлогової поверхні.

Насамперед, необхідно вибрати найбільш відповідний матеріал, з якого буде виготовлена терасна дошка. Сировиною може виступати натуральне дерево, термодерево або ж перспективна новинка сучасного будівництва - деревно-полімерний композит (ДПК).

ДПК будет для Вас выигрышным вариантом, потому что сочетает в себе эстетичность, практичность, простоту при монтаже и уходе, а также экономичность. Положительные свойства заключаются еще и в том, что террасная доска из древесно-полимерного композита не гниет, не трескается, не поддается воздействию вредителей, влагоустойчива, устойчива к температурным перепадам в диапазоне от +50 до -50, а главное - не требует дополнительной обработки и кропотливого ухода по сравнению с деревом. Поразительное сходство террасной доски из ДПК с древесиной позволит Вам красиво декорировать выбранное пространство. Завдяки відсутності недоліків натурального сировини, покриття з інноваційного матеріалу прослужить довгі роки, залишаючись в первозданному вигляді. Гладкі і приємні на дотик підлоги ще й безпечні - Ви ніколи не заженете скалку, як при контакті з виробами з ДПК.

їй, огорожі, теплиці з полікарбонатом, сходи, огорожі, ворота, двері, альтанки, грати на вікна, балюстради спортивні майданчики, білборди, навіси для бава, термодерева, екзотичних порід дерев і деревинно-полімерного композиту. Гарантія на роботи і матеріали від 3 років, точні виміри і п

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner