Кошик
44 відгуків
+380 (99) 257-23-23
+380 (98) 443-73-67
вул.Виговского 3, Буча, Україна
"IronWood" торгово-строительная компания
Залишити відгук

Будівельно-монтажні роботи

Монтажні, будівельні, зварювальні послуги

Монтажні, зварювальні, будівельні роботи за демократичними цінами. Виробляємо установку металоконструкцій, укладання терасної дошки.

Подивитися всі пропозиції
 
Виконуємо роботи будь-якої складності в обумовлені терміни.
Пропонуємо доступні ціни на популярні види послуг.
Знижки на монтаж при замовленні матеріалів в нашій компанії.
Допомога в розробці проектів конструкцій будь-якої складності.
 
Замовляйте монтаж і будівництво у кращих!

Компанія IronWood Constructions є експертом в наданні будівельних, монтажних, зварювальних послуг. Роботи зі встановлення металоконструкцій або терасових дощок виконуються в строгій відповідності з бажанням замовника.
Телефонуйте!

Замовити виконання робіт

Будівельно-монтажні роботи – це сфера діяльності, спрямована на роботи, пов'язані із зведенням нових будинків і об'єктів. До них же відноситься встановлення обладнання та монтаж технологічних систем. Зазвичай використовуються готові будівельні конструкції на якійсь певній території.

Особливості

Монтажні, будівельні та зварювальні послуги можуть замовлятися в одній компанії, що спеціалізується на проведенні всіх типів робіт. Фахівці виїжджають безпосередньо на місце будівництва для зведення будівлі чи споруди. Монтажні роботи пов'язані з використанням готових деталей.

Компанія «IronWood Constructions» (Київ) пропонує провести такі роботи:

  • монтаж металоконструкцій: передбачає встановлення готових деталей конструкції незалежно від різновиду. Сюди входять також нестандартні і важкі металоконструкції. Це можуть бути комерційні, складські, торгові приміщення, офіси та інші об'єкти;
  • монтаж терасної дошки: матеріали для прокладки підлоги на відкритому повітрі можуть набуватися в компанії. На сайті представлено широке розмаїття варіантів, серед яких натуральне дерево, ДПК і термодерево;
  • зварювальні роботи: зварювання традиційно вважається найбільш ефективною і економічною різновидом постійного з'єднання металів. На сьогоднішній день це єдиний спосіб з'єднання двох або більше металічних елементів у єдиний виріб.

Монтажні роботи передбачають доставку на будівельний територію металевих конструкцій, установка, вивіряння і закріплення готового виробу. Якщо говорити про монтажі терасових дощок, тут проводяться всі необхідні роботи, включаючи використання підстави з рівною гладкою поверхнею, укладання матеріалів на спеціальні опори – лаги чи дерев'яні бруси. Всі роботи виконуються висококваліфікованими працівниками з великим досвідом роботи у сфері будівельно-монтажних робіт.

Де замовити послуги?

Монтаж терас, металоконструкцій та зварювальні роботи можна замовити в компанії «IronWood Constructions» за контактним номером телефону. Крім послуг торгово-будівельна компанія пропонує в широкому асортименті різні будматеріали для монтажу терас і фасадів, а також іншу продукцію. Ціна будівельно-монтажних робіт розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner